Sven Larsson soffbord

Sven Larsson soffbord
Sven Larsson soffbord
Sven Larsson soffbord
Sven Larsson soffbord
Sven Larsson soffbord
Sven Larsson soffbord

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SVEN LARSSON, soffbord, 1970-tal, furu, längd 160, bredd 99, höjd 45 cm

Slitage

320083

2015-07-13