Bogrens däckstolar 1 par

Bogrens däckstolar 1 par
Bogrens däckstolar 1 par
Bogrens däckstolar 1 par
Bogrens däckstolar 1 par
Bogrens däckstolar 1 par
Bogrens däckstolar 1 par
Bogrens däckstolar 1 par
Bogrens däckstolar 1 par
Bogrens däckstolar 1 par
Bogrens däckstolar 1 par

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DÄCKSTOLAR, 1 par, 1900-talets andra hälft, märkt Brogrens, lackat lövträ, längd utfällda ca 150 cm

Slitage

320085

2015-07-13