Einae Forseth Förlaga kyrkofönster

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EINAR FORSETH (1892-1982): "Läraren - Liknelserna - Förlaga till kyrkfönster, signerad och daterad 1970, blandteknik på smörpapper uppfodrad på papp, 79x43 cm, oramad

Skador

320105

2015-07-14