Einar Forseth Maria bebådelse

Einar Forseth Maria bebådelse
Einar Forseth Maria bebådelse

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EINAR FORSETH (1892-1982): "Maria bebådelse - advent", signerad och daterad 1966, förlaga till kyrkofönster, blandteknik på smörpapper uppfodrad på papp, 83x47 cm, oramad

Skador

320111

2015-07-14