Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VÄGGPENDYLER, 2 st, 1900-tal, träskuren dekor, rokokostil, förgyllda, pendel finns, höjd 64 resp 62 cm
Löst glas, skador, slitage, saknar nyckel
320113
2015-07-13
Gör en kostnadsfri värdering här