Hans Wigert oljemålning

Hans Wigert oljemålning
Hans Wigert oljemålning
Hans Wigert oljemålning
Hans Wigert oljemålning

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

HANS WIGERT (född 1932): "Prins Valiant", signerad och daterad a tergo H Wigert Grundsunda1974-2009, olja på duk, 74x63 cm

320115

2015-07-13