Knud Petersen-Svensberg oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KNUD PETERSEN-SVENSBERG (1900-tal): Marcusplatsen, monogramsignerad KPS Venedig -38, olja på duk, ca 72x98 cm

Smärre färgborftall i marginalen

320122

2015-07-14