Bergere i Louis VX-stil

Bergere i Louis VX-stil
Bergere i Louis VX-stil
Bergere i Louis VX-stil
Bergere i Louis VX-stil
Bergere i Louis VX-stil
Bergere i Louis VX-stil
Bergere i Louis VX-stil
Bergere i Louis VX-stil
Bergere i Louis VX-stil
Bergere i Louis VX-stil

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERGÈRE, 18/1900-tal, Louis XV-stil, bemålad, sitthöjd ca 36, ryggens höjd ca 94 cm

Kraftigt slitage och skador

320131

2015-07-14