Matgrupp 1900-tal

Matgrupp 1900-tal
Matgrupp 1900-tal
Matgrupp 1900-tal
Matgrupp 1900-tal
Matgrupp 1900-tal
Matgrupp 1900-tal
Matgrupp 1900-tal
Matgrupp 1900-tal
Matgrupp 1900-tal
Matgrupp 1900-tal
Matgrupp 1900-tal
Matgrupp 1900-tal

Såld för:

300 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATGRUPP, 7 dlr, 1900-tal, mörkbetsad furu, bestående av: 7 stolar och matbord, bordets höjd 74, 100x125, 2 iläggsskivor vardera 51, totallängd 227 cm

Fläckar, slitage ochs skador

320136

2015-07-14