Rosa Linnala olejmålning

Rosa Linnala olejmålning
Rosa Linnala olejmålning
Rosa Linnala olejmålning
Rosa Linnala olejmålning
Rosa Linnala olejmålning
Rosa Linnala olejmålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ROSA LINNALA (1917-1964): Gossporträtt, signerad och daterad linnala -45, olja på duk, 60x48 cm

320147

2015-07-14