Franco Leidi etsning

Franco Leidi etsning
Franco Leidi etsning

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

FRANCO LEIDI (född 1933): "Avfärd", signerad och daterad Franco Leidi 1975, etsning, numerad 12/30, 16x11 cm

Kuntoraportti

320148

Päivämäärä:

2015-07-14