Franco Leidi etsning
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
FRANCO LEIDI (född 1933): "Avfärd", signerad och daterad Franco Leidi 1975, etsning, numerad 12/30, 16x11 cm
Kuntoraportti
320148
Päivämäärä:
2015-07-14