Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅP, 1900-tal, barockstil, rikt skuren dekor i ek, dörrspeglar med rotfanér, invändigt med hyllplan och lådor, höjd 143, 211x56 cm
Slitage och smärre skador
320153
2015-07-14
Gör en kostnadsfri värdering här