Skåp i barockstil

Skåp i barockstil
Skåp i barockstil
Skåp i barockstil
Skåp i barockstil
Skåp i barockstil
Skåp i barockstil
Skåp i barockstil
Skåp i barockstil

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅP, 1900-tal, barockstil, rikt skuren dekor i ek, dörrspeglar med rotfanér, invändigt med hyllplan och lådor, höjd 143, 211x56 cm

Slitage och smärre skador

320153

2015-07-14