Peter Wichmann

Peter Wichmann
Peter Wichmann
Peter Wichmann
Peter Wichmann

Såld för:

6 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

PETER WICHMANN (Danmark, 1706-1769): Porträtt av drottning Juliane Marie, Danmark (1729-1796), olja på duk, ca 76x59 cm

Krackeleringar, retuscher, marginal med dukskador

320157

2015-07-14