Peter Wichmann
Klubbat för:
6 000 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
PETER WICHMANN (Danmark, 1706-1769): Porträtt av drottning Juliane Marie, Danmark (1729-1796), olja på duk, ca 76x59 cm
Kuntoraportti
Krackeleringar, retuscher, marginal med dukskador
320157
Päivämäärä:
2015-07-14