Klubbat för:
1 800 SEK
1 000 SEK
LARS TÄRNING (född 1945): Korg med äpplen, signerad och daterad Lars Tärning -12, skiktmåleri på träpannå, ca 19x26,5 cm
320160
2015-07-14