Lars Tärning, blåbär hallon och krusbär

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LARS TÄRNING (född 1945): Blåbär hallon och krusbär, signerad och daterad Lars Tärning -15, skiktmåleri på träpannå, ca diameter 46 cm

320162

2015-07-19