Lars Tärning, Sandstrand

Lars Tärning, Sandstrand
Lars Tärning, Sandstrand
Lars Tärning, Sandstrand
Lars Tärning, Sandstrand
Lars Tärning, Sandstrand
Lars Tärning, Sandstrand

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LARS TÄRNING (född 1945): "Sandstrand", signerad och daterad Lars Tärning -14, olja på pannå, 40x80 cm

320163

2015-07-21