Monogramisten SW

Monogramisten SW
Monogramisten SW
Monogramisten SW
Monogramisten SW
Monogramisten SW
Monogramisten SW

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MONOGRAMISTEN SW (1800-tal), Sydländsk fiskeby, monogramsignerad och daterad, olja på duk, 38x51 cm

320189

2015-07-15