Dekorelement med monogramdekor

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DEKORELEMENT, 1900-tal, förgylld brons, med kunglig krona, med skruvgänga, höjd 17 cm

320190

2015-07-15