Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
JOHAN ERICSON (1849-1925): Motiv från Hjo, Vindarnas Udde i bakgrunden Omberg, signerad och daterad Joh Ericson Hjo 1891, ca 17 x26 cm
320209
2015-07-15
Gör en kostnadsfri värdering här