José Nogué Massó oljemålning

José Nogué Massó oljemålning
José Nogué Massó oljemålning
José Nogué Massó oljemålning
José Nogué Massó oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JOSÉ NOGUÉ MASSÓ (1900-tal): Landskap med hus, signerad, olja på pannå, ca 28 x 37 cm

Smärre ytskada

320211

2015-07-15