Brita

Brita
Brita
Brita
Brita

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRITA af KLERCKER (1906-2001): Torgbild, "Mårtenstorget i Lund", signerad BK, Brita af Klercker 1943, olja på duk, ca 54x61 cm

320217

2015-07-15