Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Heimkeler von der Jagd, signerad Ch Elliot, olja på pannå, ca 13x26,5 cm
Ytskador från ram
320262
2015-07-15
Gör en kostnadsfri värdering här