Oidenttifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Heimkeler von der Jagd, signerad Ch Elliot, olja på pannå, ca 13x26,5 cm

Ytskador från ram

320262

2015-07-15