Joseph Wolfram oljemålning

Joseph Wolfram oljemålning
Joseph Wolfram oljemålning
Joseph Wolfram oljemålning
Joseph Wolfram oljemålning
Joseph Wolfram oljemålning
Joseph Wolfram oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOSEPH WOLFRAM (ca 1860-1873): Zigeuner auf Reisen, signerad JWf, olja på pannå, ca 26x13 cm

Ytskador från ram

320272

2015-07-15