Väska Yomoud Turkmenistan

Väska Yomoud Turkmenistan
Väska Yomoud Turkmenistan
Väska Yomoud Turkmenistan
Väska Yomoud Turkmenistan

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÄSKA, Yomoud, Turkmenistan, antik, vävd ca 71x61 cm (ihopsydd)

Skador, lagningar

320273

2015-09-30