Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LARS HERDER (1923-1976): Utsikt över sundet, signerad Herder, a tergo daterad 1963, ca 80x100 cm
Ytskador, retuscher
320276
2015-07-15
Gör en kostnadsfri värdering här