Lars Herder oljemålning

Lars Herder oljemålning
Lars Herder oljemålning
Lars Herder oljemålning
Lars Herder oljemålning
Lars Herder oljemålning
Lars Herder oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LARS HERDER (1923-1976): Utsikt över sundet, signerad Herder, a tergo daterad 1963, ca 80x100 cm

Ytskador, retuscher

320276

2015-07-15