Byrå gustaviansk
Klubbat för:
15 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
BYRÅ, gustaviansk, med huggen kalkstensskiva, intarsia med dekor av urnor, putti och rosetter, listverk och fothylsor i patinerad mässing, höjd ca 76, 97x49 cm, nyckel finns
Hårt renoverad, omarbetad, skador, senare beslag, skiva med mindre lagning
320298
2015-07-15