Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 200 SEK
EINAR FORSETH (1892-1982): Förlaga till kyrkofönster signerad och daterad, 1950-tal, blandteknik på smörpapper uppfodrad på pannå, 88x35 cm, oramad
Skador
320310
2015-07-15
Gör en kostnadsfri värdering här