Klubbat för:
1 100 SEK
2 000 SEK
STRUMPEBAND, 14 st., 1800-tal, bl a av pärlbroderi, varav en med monogram och datering, spår av märkningar
Skador, uppfästa på bakstycke
320314
2015-07-15