Strumpeband 1800-tal

Strumpeband 1800-tal
Strumpeband 1800-tal
Strumpeband 1800-tal
Strumpeband 1800-tal
Strumpeband 1800-tal
Strumpeband 1800-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

2 000 SEK

STRUMPEBAND, 14 st., 1800-tal, bl a av pärlbroderi, varav en med monogram och datering, spår av märkningar

Skador, uppfästa på bakstycke

320314

2015-07-15