Servisdelar Rococo Gustavsberg

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVIS, 59 dlr, Gustavsberg Rococo, bestående av: 8 mattallrikar, 14 djupa, 9 bordstallrikar, 11 + 11 assietter, 1+1+1 uppläggningsfat, fiskfat, såsskål, såssnipa

Slitage, missfärgningar, enstaka mindre nagg kan förekomma

320319

2015-07-15