Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
NICLAS H. HOLMBERG (1832-1839), ljusstake, tenn, 1837 Göteborg, för 3 ljus, höjd ca 32 cm
Skador, bucklor
320321
2015-07-15
Gör en kostnadsfri värdering här