Tennljusstake Niclas H Holmberg

Klubbat för:

2 400 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

NICLAS H. HOLMBERG (1832-1839), ljusstake, tenn, 1837 Göteborg, för 3 ljus, höjd ca 32 cm

Kuntoraportti

Skador, bucklor

320321

Päivämäärä:

2015-07-15