Tennljusstake Niclas H Holmberg
Klubbat för:
2 400 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
NICLAS H. HOLMBERG (1832-1839), ljusstake, tenn, 1837 Göteborg, för 3 ljus, höjd ca 32 cm
Kuntoraportti
Skador, bucklor
320321
Päivämäärä:
2015-07-15