Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, möjligen JOHN A KNIGHT (c.1825-?): Lexington, signerad och daterad J.A. Knight 1946, olja på duk, 46x62 cm

320323

2015-07-16