Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 800 SEK
EINAR WALLQUIST (1896-1985): (3) Porträtt, signerade och daterade -74, blyerts, ca 32x26 cm
320338
2015-07-16
Gör en kostnadsfri värdering här