Einar Wallqvist porträtt

Einar Wallqvist porträtt
Einar Wallqvist porträtt
Einar Wallqvist porträtt
Einar Wallqvist porträtt
Einar Wallqvist porträtt
Einar Wallqvist porträtt
Einar Wallqvist porträtt
Einar Wallqvist porträtt
Einar Wallqvist porträtt
Einar Wallqvist porträtt

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 800 SEK

EINAR WALLQUIST (1896-1985): (3) Porträtt, signerade och daterade -74, blyerts, ca 32x26 cm

320338

2015-07-16