Omega Seamaster Calendar armbandsur
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OMEGA, stål / guld, herrarmbandsur, 1950-tal, Seamaster Calendar, automatiskt urverk, datum, plexiglas, läderarmband med spänne i gulddoublé (ej original), diameter 34 mm
Tavla med skador, boett med sltiage
320352
2015-07-22