Omega Seamaster Calendar armbandsur

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OMEGA, stål / guld, herrarmbandsur, 1950-tal, Seamaster Calendar, automatiskt urverk, datum, plexiglas, läderarmband med spänne i gulddoublé (ej original), diameter 34 mm

Tavla med skador, boett med sltiage

320352

2015-07-22