Jynne 2 st. Skåne

Jynne 2 st. Skåne
Jynne 2 st. Skåne
Jynne 2 st. Skåne
Jynne 2 st. Skåne

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JYNNE, 2 st., Skåne, rölakan, 1800-talets första hälft, ca 40x45 resp. ca 46x48 cm

Skador, hål

320368

2015-09-30