Vas och skål
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
CARL-HARRY STÅLHANE, STIG LINDBERG, stengods, fajans, skål och vas, Rörstrand, Gustavsberg, signerade, monogramsignerad CH.S-e och Stig Lindbergs studiohand, höjd 6 resp 15,5 cm
Vas med nagg och slitage
320391
2015-07-16