Vas och skål

Vas och skål
Vas och skål
Vas och skål
Vas och skål
Vas och skål
Vas och skål
Vas och skål
Vas och skål

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CARL-HARRY STÅLHANE, STIG LINDBERG, stengods, fajans, skål och vas, Rörstrand, Gustavsberg, signerade, monogramsignerad CH.S-e och Stig Lindbergs studiohand, höjd 6 resp 15,5 cm

Vas med nagg och slitage

320391

2015-07-16