Karmstolar Philippe Starck

Karmstolar Philippe Starck
Karmstolar Philippe Starck
Karmstolar Philippe Starck
Karmstolar Philippe Starck
Karmstolar Philippe Starck
Karmstolar Philippe Starck
Karmstolar Philippe Starck
Karmstolar Philippe Starck
Karmstolar Philippe Starck
Karmstolar Philippe Starck

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

10 000 SEK

PHILIPPE STARCK, "Paramount Armchair", karmstolar, 2 st, Driade, Italien, formgiven 1991, fanérade i körsbär, ryggen med draghandtag i vitmetall, klädsel i svart skinn, lösa sittdynor, sitthöjd ca 46 cm

Smärre skador, bruksslitage

320475

2015-07-16