Soffa Sören Lund

Soffa Sören Lund
Soffa Sören Lund
Soffa Sören Lund
Soffa Sören Lund
Soffa Sören Lund
Soffa Sören Lund
Soffa Sören Lund
Soffa Sören Lund
Soffa Sören Lund
Soffa Sören Lund

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SÖREN LUND, soffa, samtida, Danmark, randig klädsel, ben i vitmetall, lösa plymåer, längd ca 250 cm, höljd ca 70, djup ca 87 cm.

Bruksslitage, smärre fläckar, benen med ytskador

320481

2015-07-16