Salongsbord

Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SALONGSBORD, 1800-talets andra hälft, fanérat i mahogny, skulpterad pelarfot, höjd ca 77, 80x108 cm

Skador

320484

2015-07-17