Oidentifierad konstnär akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Sydländsk by med kyrka, otydligt signerad, akvarell, 46x34 cm

Zustandsbeschreibung

320487

2015-07-17