Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Sydländsk by med kyrka, otydligt signerad, akvarell, 46x34 cm
Zustandsbeschreibung
320487
2015-07-17
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner