Kaffeservis

Kaffeservis
Kaffeservis
Kaffeservis
Kaffeservis
Kaffeservis
Kaffeservis
Kaffeservis
Kaffeservis

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BERNT ERLANDSSON, kaffeservis, 3 dlr, silver, empirestil, Kristianstad 1910, beståend av kaffekanna, sockerskål, gräddkanna, varav 2 dlr invädingt förgyllda, kaffekannas höjd 23,5, totalt vikt 1218g

brukslitage

320490

2015-07-16