Nils Kreuger blandteknik
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
NILS KREUGER (1858-1930), tillskriven: Karikatyr, signerad och daterad N Kreuger 1899, a tergo stämpelmärkt Fritzes Kungl. Hovbokhandel Stockholm, blandteknik, ca 45x60 cm
PROVENIENS: Carl Braunerhielm
Gulnader, fläckar, spår av häftstift
320504
2015-07-16