Bordslampor 1900-talets början
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-talets början, förgylld metallinfattning, orientalisk keramik med dekor av emaljfärger i rött, grönt och blått, total höjd ca 55 cm
Del saknas o kompltterad med senare del, spricka
320507
2015-07-16