Silverdosa klädborste spegel och borste

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KLÄDBORSTE, BORSTE, SPEGEL, DOSA, delvis silver, 18/1900-tal, dosan troligtvis Örebro, spegelns längd ca 28 cm

Bruksslitage, spegel med skador i folieringen

320508

2015-07-16