Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 200 SEK
KLÄDBORSTE, BORSTE, SPEGEL, DOSA, delvis silver, 18/1900-tal, dosan troligtvis Örebro, spegelns längd ca 28 cm
Bruksslitage, spegel med skador i folieringen
320508
2015-07-16
Gör en kostnadsfri värdering här