Einar Forseth grafikmapp
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
EINAR FORSETH (1892-1982): (ca 20) Motiv från bl a Hallingsbacken (Ålsten), Lilla Edet, porträtt Jonas Lindh, Irma, Guldheden, Ungsomsmöda ålderns ro, litografier/affischer, någon delvis påmålad, varierande mått
Hanteringsveck, skador
320531
2015-07-17