Einar Forseth grafikmapp

Einar Forseth grafikmapp
Einar Forseth grafikmapp
Einar Forseth grafikmapp
Einar Forseth grafikmapp
Einar Forseth grafikmapp
Einar Forseth grafikmapp
Einar Forseth grafikmapp
Einar Forseth grafikmapp

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EINAR FORSETH (1892-1982): (ca 20) Motiv från bl a Hallingsbacken (Ålsten), Lilla Edet, porträtt Jonas Lindh, Irma, Guldheden, Ungsomsmöda ålderns ro, litografier/affischer, någon delvis påmålad, varierande mått

Hanteringsveck, skador

320531

2015-07-17