Einar Forseth

Einar Forseth
Einar Forseth
Einar Forseth
Einar Forseth
Einar Forseth
Einar Forseth
Einar Forseth
Einar Forseth
Einar Forseth
Einar Forseth
Einar Forseth
Einar Forseth

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EINAR FORSETH (1892-1982): (totalt 6 st) Porträtt, patriark, Rådhuset/Stockholm, signerade, blandteknik/grafik, varierande motiv samt IRMA FORSETH (1892-1979), Sommarbukett, signerad, 43x42 cm

Fläckar, skador, 1 med skadat glas

320546

2015-07-17